Turismus

Bezpečnostní situace se v posledních letech proměnila a konečně je možné se do Kolumbie bezpečně vydat a aktuálně zaznamenává až 40% meziroční nárůsty zahraničních turistů. Díky své pestrosti dokáže zaujmout i náročné cestovatele, kteří hledají unikátní a originální lokace.

Přestože se bezpečnostní situace zásadně zlepšila, pořád je nutné brát v potaz některá specifika cestování v této zemi a bohužel je také nutná znalost španělštiny, jelikož anglicky se v Kolumbii domluvíte minimálně. 

Klientům pomáháme s veškerými záležitostmi týkající se cest do Kolumbie a specializujeme se na individuální expedice (3-8 osob) na míru, kdy je naším klientům k dispozici před a během jejich cesty po celou dobu, profesionální expediční průvodce, který v zemi dlouhodobě žije a pomáhá jim s cestováním a objevováním nejkrásnějších míst Kolumbie.

Naše služby doporučujeme zejména lidem, kteří například v latinské americe ještě nikdy nebyli a plánují svou první cestu, také pro lidi kteří by rádi prozkoumali tuto zemi, avšak nemluví španělsky a pro skupiny přátel, kteří se rozhodli vydat se do Kolumbie a uvítají pomoc s plánováním a zařizováním expedice.

Standardní doba expedic se pohybuje okolo 2 týdnů, klientům pomáháme se s vyhledáním nejvýhodnějších letenek a ubytování, zajišťujeme přehlednou nabídku možností zážitků a na základě zkušeností a požadavků klienta sestavujeme společně cestovní plán na míru, který následně společně absolvujeme ve sjednaném termínu..

 

Nefungujeme jako cestovní kancelář, nabízíme čistě služby expedičního průvodce, který Vám je k dispozici před a během Vaší cesty a se kterým můžete konzultovat veškeré záležitosti Vaší cesty.

Ceny služeb se odvíjí od počtu osob a délky expedice.

 

Poptávky po službách zasílejte na email info@checolombia.com

Zajímavá místa k navštívení

události

Horské palmy o výšce až 70 metrů.

Horské palmy o výšce až 70 metrů.

IMG_20170704_163750

IMG_20170704_163750

IMG_20170703_154611

IMG_20170703_154611

Nejbarevnější vesnička Kolumbie

Nejbarevnější vesnička Kolumbie

Nejvyšší vodopád Kolumbie

Nejvyšší vodopád Kolumbie

Celková výška dosahuje 600 metrů a na fotce vidíte kvůli mlze v horní části vodopádu, pouhou část z celkové výšky.

Poušť "Mars"

Poušť "Mars"

Skutečné jméno pouště není "Mars", ale Tatacoa. Jedná se o velmi atypickou poušť, která svou barvou a prostředím připomíná plantu Mars. Poušť Tatacoa je také považována za jedno z nejlepších míst v jižní americe k pozorování noční oblohy. Když máte štěstí, můžete odsud spatřit i mléčnou dráhu.

Ubytování

Ubytování

Snažíme se vždy zajistit příjemné a architektonicky zajímavé ubytování s veškerým potřebným vybavením. Na fotce je dřevěná vila s restaurací uprostřed národního parku Chicaque v překrásné přírodě. V docházkové vzdálenosti zip lining (adrenalinový přejezd na laně nad koruny stromů), vodopády, skály, vyhlídky, lamy,...

Horské palmy

Horské palmy

V Chicaque najdeme také jezero, u kterého můžete spatřit tento atypický druh palem, které dosahují výšky až 70 metrů a dožívají se až 100 let života.

Nejvyšší pyramida na světě

Nejvyšší pyramida na světě

Hora ve tvaru pyramidy poblíž města Medellin, která je považována za nejvyšší přírodní pyramidu na světě.

Procházky

Procházky

Procházky po Kolumbii jsou vskutku dechberoucí.

Mlžný les - Cloud forest

Mlžný les - Cloud forest

Jedná se o velmi zajímavý ekosystém, který pracuje s velmi vysokou mírou vlhkosti a ve kterém naleznete obrovskou diverzitu flory (včetně orchidejí, bromélií,...).

Ubytování

Ubytování

Spali jste někdy na stromě? S námi v Kolumbii můžete.

Koupání

Koupání

V rámci tohoto cestovního plánu nejsou naplánované návštěvy pláží. Snažíme se přinést originální zážitky, a proto jsme se rozhodli, že účastníky zájezdu vezmeme raději na koupačku do pouště Tatacoa. Na předchozí fotce jste viděli červenou a lá Mars připomínající krajinu, avšak když popojedete o 20km, tak barva pouště se najednou změní do šedé, viz tato fotka.

250 kámen

250 kámen

Ano, 250 kámen/skála, na který můžete vylézt a prohlédnout si 360 stupňovou vyhlídku na jezero a hory okolo vás.

Vitrnina turística

27/2/2019 - 01/03/2019

Největší veletrh v Kolumbii zabývající se rozvojem turismu v Kolumbii.

Bogota International Trade Show

24/09/2019 - 28/09/2019

Jeden z největších mezinárodních průmyslový veletrhů s více než 500 vystavujícími z 11 různých oborů.

Carnaval de Barranquilla

02/03/2019 - 05/03/2019

Letošní březen v karibském městečku Barranquilla se ponese tradičně na vlnách druhého největšího karnevalu na světě po Rio de Janeiro.

SANTORINI

01/19 - 01/23

Pro přidání vlastního obsahu klikněte zde, nebo připojte data ze své kolekce.

WORLD BUSINESS FORUM

05/06/2019 - 06/06/2019

Událost považována za jednu z 5 nejdůležitějších na světě pro podnikatelé a výkonné ředitele společností. Speakery v minulých letech byli: Ben Bernanke, Simon Sinek, Robert Redford,...

MYKONOS

01/19 - 01/23

Pro přidání vlastního obsahu klikněte zde, nebo připojte data ze své kolekce.

Kontakt

​+420 737 327 342

info@checolombia.com

Unique store - Vnitroblock

Dělnická 32

170 00 Praha 7

  • Checolombia
  • Black Facebook Icon