Děláme to jinak

1. Vy rozhodujete & není potřeba hledat parťáky

U zájezdů na míru máte od začátku do konce máte jen ve svých rukou vyběr směru jakým se vydáme, jaká místa která navštívíme, lidé které poznáme, jídlo které vyzkoušíme, způsob dopravy který využijeme, jak dlouho se kde zdržíme, kdy si odpočineme, zážitky které zažijeme, kdo s Vámi bude moct cestovat,... S námi můžete spontánně měnit plány ze dne na den podle Vaší nálady. A to za výhodnějších podmínek než zmíněné skupinové zájezdy.

Pořádáme také skupinové zájezdy, se zaměřením na ty nejlepší zážitky a lokace, které profesionální expediční průvodce Marek Žíla bezmála dvouletém cestováním po Kolumbii objevil. Aktuální skupinové expedice naleznete zde. S námi se můžete vydat, ikdyž nemáte cestovního parťáka, s námi platíte příplatek za jednolůžkový pokoj férových 0 Kč.

2. S kým cestujete

Průvodcem expedic je zkušený cestovatel Marek Žíla, který navštívil více než 30 zemí na 4 kontinentech světa. Po objevení Kolumbie, země s nejrozmanitější přírodou na světa, která jej naprosto uchvátila, se do této země odstěhoval a žije již více než rok v této zemi a čas tráví neustálým cestováním a objevováním těch nejkrásnějších a nejzajímavějších míst a zážitků.

Po dvou letech objevování se rozhodl, že své znalosti země a dokonalých míst bude sdílet s ostatními lidmi. Nikoliv skrze sociální sítě, ale ukazováním těch nejlepších objevených míst lidem, kteří také rádi objevují přírodní krásy tohoto světa. Nejrozmanitější příroda, nejštastnější lidi na světě, strhující historie, nejlepší káva na světě, skvělé jídlo, nízké ceny, bohatá kultura, krásné ženy, úchvatná architektura, pestrá nabídka adrenalinových zážitků,... to jsou hlavní důvody proč Kolumbii považuje za nejlepší zemi kterou kdy navštivil.

Marka můžete znát například z největšího cestovatelského festivalu v ČR Kolem Světa, kde pravidelně přednáší o skrytých a neturistických místech Kolumbie. Když je v Praze, tak jej můžete v Praze potkat v jeho oblíbených podnicích Paralelní Polis a Vnitroblock, nebo prohánějícího se na motorce. Většinu pracovního života se věnoval mezinárodnímu obchodu, vytváření reklamních kampaní pro sportovní kluby, navrhování oblečení, avšak nyní se rozhodl, že chce zajišťovat zážitky k nezaplacení.

 

Jeho snem a plánem do budoucna je postavení vlastního hotelu s farmou uplatňující principy permakultury (udržitelného ekologického zemědělství) a pokojů postavených s použitím PET flašek, namísto tradičních cihel, jelikož by rád pomohl k redukci tohoto problému ve větším měřítku a byl inspirací pro ostatní. 

3. My pomáháme

Naše zkušenosti a znalosti jsou vám nepřežitě k dispozici a pomohou vám:

 

- zorientovat se v nepřeberné škále možností a vybrat ty Vám nejlépe padnoucí zážitky

- navázat krásné propojení s místními a dozvědět se nové zajímavé informace

- si naplno odpočinout, jelikož veškeré zařizování je jen a jen na nás 

- eliminovat bezpečností rizika

- ušetřit mnoho peněz díky znalosti místního trhu a cen

- dorozumět se, pokud nemluvíte španělsky

- získat širší povědomí o zemi, její historii, plánech do budoucna, aktuálních problémech, obchodních příležitostech

- a mnoho dalšího

- jednoduše a výhodně zajistit dopravu všeho druhu - pronájem motorek, kol, jachty, helikoptéry,automobilu, dodávky/vanu, vnitrostátní lety,...

- detailně zmapovat a vychutnat místní gastronomii včetně možností účasti na kurzech vaření

- zajistit přístup na kulturní a obchodní akce 

- dopřát si zážitky všeho druhu - nemáme předsudky a zaručujeme naprostou diskrétnost veškerým našim klientům

- možnost zajištění zabezpečení a ochrany nejvyšší urovně (politicky exponované osobnosti apod.) včetně obstarání neprůstřelného automobilu, ozbrojené profesionální ochranky,...

4. Čím to začíná

Pokud Vás a Vaše blízké nadchla myšlenka výletu do Kolumbie, kontaktujte telefonicky/emailem a domluvíme se na termínu bezplatné konzultace, která může proběhnout jak po telefonu/, tak osobně, během níž se můžete zeptat na veškeré dotazy, získat další informace a inspirace k zážitkům, které můžete zažít na své cestě po Kolumbii.

5. Přibližný průběh ve zkratce

1) doporučíme vám nejlevnější letenky k zakoupení nebo nabídneme kompletní balíček zahrnující letenky

2) zašleme veškeré rady a tipy, jak se na cestu připravit a co si vzít s sebou

2) vyzvedneme vás v den příjezdu na letišti

3) zajistíme vám zajímavé a kvalitní ubytování

4) zajistíme nejvýhodnější způsob dopravy, dle Vašich preferencí (automobil, motorka, minibus,...)

5) zajistíme česko-anglicky-španělsky mluvícího průvodce, kterého budete mít po celou dobu expedice k dispozici

6) zajistíme nezapomenutelné zážitky 

7) zajistíme odvoz zpět na letiště 

Kontakt

​+420 737 327 342

info@checolombia.com

Unique store - Vnitroblock

Dělnická 32

170 00 Praha 7

  • Checolombia
  • Black Facebook Icon